Jaunumi


SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala” turpinās energoefektivitātes pasākumu īstenošana

06.07.2018

2018.gada pirmajā pusgadā plānots ražošanas telpās uzstādīt energoefektīvāku dzesēšanas un ventilācijas sistēmu, esošo apgaismojumu nomainīt pret LED gaismekļiem, modernizēt ražošanās procesā esošo drukas žāvētāju, kā arī veikt kompresoru nomaiņu.

Energoefektivitātes pasākumu īstenošana SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala”

11.01.2018

SIA "Poligrāfijas grupa MŪKUSALA" noslēgusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projektu “Energoefektivitātes pasākumu īstenošana SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala””.

Uzņēmums gūst atzinību starptautiskajā konkursā "The European Business Awards 2016/17"

09.09.2016

"Poligrāfijas grupa Mūkusala" izvirzīta pārstāvēt Latviju starptautiskā konkursā European Business Awards. Konkursa mērķis ir atrast labākos Eiropas uzņēmumus, kas atbilst sacensību pamatprincipiem: veiksme, inovācijas, ētika un globālā domāšana.

Inovatīva krāsu vadības sistēma

25.08.2016

SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala" investē inovatīvā krāsu vadības sistēmas ieviešanā, lai uzlabotu toņu reprodukciju heat-set vai cold-set tehnoloģijā iespiestiem drukas darbiem - tīrākas krāsas, niansētāks attēlu kontrasts un toņu stabilitāte visā drukas procesā.

Ekskursijas izdevniecību darbiniekiem

01.07.2016

"Poligrāfijas grupa Mūkusala" no 1. jūlija līdz 18. augustam aicina savus klientus pieteikt grupu ekskursijas tipogrāfijā.

PGM paraksta memorandu par neadresēto sūtījumu izplatīšanu

27.06.2016

Memoranda mērķis ir atbalstīt pastkastīšu īpašnieku izvēli saņemt vai nesaņemt neadresētus sūtījumus, uzlīmējot uz pastkastītes vai nu vienota parauga informatīvo zīmi, vai arī cita izskata līdzvērtīga satura zīmi.