Jaunumi


Poligrāfijas grupa Mūkusala – viens no pasākuma “Baltā Nakts” apskates objektiem

18.09.2012

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, kā arī vairāku Latvijas kultūras organizāciju organizētā pasākuma “Baltā Nakts” ietvaros interesentiem bija iespēja apskatīt vairāk nekā 60 dažādus mākslas objektus, kā arī apmeklēt dažādus pasākumus.

Poligrāfijas grupa Mūkusala piedalījās starptautiskā konkursā!

13.08.2012

Reizi divos gados starptautiskā laikrakstu izdevēju asociācija IFRA aicina savus biedrus piedalīties – IFRA Quality Club (WAN-IFRA INCQC). Tas ir vienīgais starptautiskais laikrakstu drukas kvalitātes konkurss, kurš notiek kopš 1994.gada.

Kopā ar mums jauda pietiek, lai aizlidotu līdz kosmosam!

03.05.2012

SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala” 2015. gada 13. novembra vakarā pulcēja izdevniecību vadītājus un drukāto mediju nozarei tuvu stāvošas personas kopīgā pasākumā, lai atklātu tipogrāfijas jaunās ražošanas iekārtas.

SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala" - konkursa „Vācijas Tautsaimniecības balva Latvijā” finālists

03.05.2012

Starp konkursa apakškategorijas Darba vidē balstītas (DVB) mācības 5 finālistiem, atzinīgi tika novērtēts SIA „Poligrāfijas grupa Mūkusala” darbs.

Poligrāfijas grupa Mūkusala atbalsta jaunos hokejistus!

04.04.2012

Poligrāfijas grupas Mūkusala turpina atbalstīt starptautisko jauniešu hokeju turnīru. Mēs sniedzām talantīgajiem sportistiem to, ko vislabāk protam, t.i., drukas pakalpojumus. Poligrāfijas grupas Mūkusala tic, ka atbalsts jauniešiem veicinās viņu panākumus.

Iegūts sertifikāts Baltais Gulbis jeb Nordic Ecolabel

02.02.2012

Š.g. janvārī ieguvām sertifikātu Baltais Gulbis jeb Skandināvijā pazīstams kā Nordic Ecolabel. Sertifikāts apliecina, ka esam videi draudzīgs uzņēmums, tas attiecas gan uz izmantojamo papīru, gan ķīmiskajām vielām, kā arī energoresursiem.