Kopā ar mums jauda pietiek, lai aizlidotu līdz kosmosam!


 

FOTO GALERIJA

SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala” 2015. gada 13. novembra vakarā pulcēja izdevniecību vadītājus un drukāto mediju nozarei tuvu stāvošas personas kopīgā pasākumā, lai atklātu tipogrāfijas jaunās ražošanas iekārtas. Uzņēmums dubulto ražošanas jaudu žurnālu drukas pakalpojumā un palielina eksporta apjomu.

Lai uzsvērtu tipogrāfijas jaudas palielināšanu, pasākumam tika izvēlēta tēma “Kosmoss” – dažādas misijas, simulācijas testi, lai pārbaudītu sagatavotību lidojumam, un fotografēšanās virs Mēness. Visuma plašumos neapmaldīties un Valsts pirmssvētku noskaņas noķert palīdzēja fotogrāfa Vilhelma Mihailovska fotoalbumi “Latvija šeit un tagad”.

Jaunās iekārtas atklāja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, kurš tika aicināts pie “Mūkusalas raķetes” vadības pults: “Nākotnē cilvēcei iespējams noderēs jaunākie atklājumi Visumā, piemēram, ūdens uz Marsa, milzu sasalusī sirds uz Plutona vai šogad atklātā Zemei līdzīgā planēta ārpus Saules sistēmas, taču tuvākajos gados daudz lietderīgāki būs šodien atklātās tipogrāfijas iekārtas, kas sildīs ekonomiku un lasītāju sirdis tepat Latvijā, nevis kaut kur izplatījumā”.

Ieva Bečere, Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas (LPUA) izpilddirektore: "Šogad Latvijas drukas uzņēmumi veikuši vairākas ļoti nozīmīgas investīcijas, kas apliecina, ka, mūsu poligrāfijas nozare turpina veiksmīgi attīstīties, pie tam tas notiek praktiski tikai uz iespiedprodukcijas eksporta rēķina. "Poligrāfijas grupas Mūkusala" ieguldījumi jaunās iekārtās ir vēl viens liels solis uz priekšu iespiedindustrijas eksporta potenciāla palielināšanā. Vēlam veiksmi!"

Jaunās iekārtas ir iegādātas saskaņā ar projektu „Jaunas drukas iekārtas iegāde”, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālais attīstības fonds un, kas ir īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (līgums Nr. L-APV-14-0120).