Parakstīts pirkuma līgums par jaunās drukas iekārtas iegādi.


2014. gada nogalē SIA „Poligrāfijas grupa Mūkusala” noslēdza līgumu ar „Komori” par jaunās žurnālu drukas iespiedlīnijas KOMORI 38S iegādi.

SIA „Poligrāfijas grupa Mūkusala” 2015. gada vidū paplašinās savu ražotni, uzstādot vēl vienu žurnālu drukas iespiedlīniju. Pēdējos gados uzņēmums arvien lielāku lomu pievērš eksporta tirgu apguvei, kā rezultātā katru gadu eksporta apjoms turpina pieaugt. Šobrīd ceturtdaļa no visas saražotās produkcijas tiek eksportēta uz 10 valstīm, to skaitā uz Zviedriju, Nīderlandi, Dāniju, Norvēģiju, Vāciju u.c.

Jaunā iespiedlīnija ļaus divas reizes palielināt esošās žurnālu ražošanas jaudas. Tas nodrošinās iespēju ne tikai veikt pasūtījumu izpildi klientiem vēl izdevīgākos laika termiņos, bet arī pieņemt jaunus izaicinājumus papildus eksporta tirgu apgūšanā.

"Komori International Europe" tirdzniecības direktors izplatīšanas jautājumos Tonijs Kārters (Tony Carter):
„Uzņēmums "Komori" ir priecīgs turpināt savu sadarbību ar "Poligrāfijas grupu Mūkusala". Mūsu ilgtermiņa attiecības ir balstītas uz to, ka spējam nodrošināt tādas drukas iekārtas, kas ļauj "Poligrāfijas grupai Mūkusala" veiksmīgi konkurēt ar vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Eiropā. "Komori" ir svarīgi atbalstīt savus klientus, mēs ceram uz daudzsološu un veiksmīgu sadarbību arī nākotnē.”

SIA „Poligrāfijas grupa Mūkusala” valdes priekšsēdētājs Visvaldis Trokša:
„Jaunās iespiedlīnijas ražošanas process Japānā jau ir uzsākts.  „Komori” ražo drukas iekārtas jau vairāk kā 90 gadus. Uzņēmuma lielā pieredze, augstā profesionalitāte un mūsu līdzšinējā sadarbība dod pārliecību par projekta veiksmīgu realizāciju arī šogad.”

 

 

Projekts „Jaunas drukas iekārtas iegāde”, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālais attīstības fonds, tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (līgums Nr. L-APV-14-0120). Projekta realizācija paredzēta līdz 2015. gada 31. jūlijam.