Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt:

2022.gada noslēguma pasākums

Jaunumi

SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala” gada noslēguma pasākumu parasti atzīmē Jaunā gada pirmajos mēnešos. Šogad pasākums tika noturēts 31.martā Itāļu restorānā “Monterosso” 20.gadu tematikā. Jāmin gan, ka konkrētais pasākuma scenārijs tika gatavots jau 2019.gada noslēguma pasākumam, kuru nācās atcelt dēļ Covid-19 ierobežojumiem 2020.gadā… Labs nāk ar gaidīšanu! Kā labi nobriedis vīns, pasākums bija EFEKTĪGS šī vārda visburtiskākajā nozīmē!

Pasākuma gaitā kopīgi atskatījāmies uz 2022.gada spilgtākajiem notikumiem:

  • Realizēts CtP automatizācijas projekts, uzstādīt otru termālo CtP iekārtu – LUXEL T9800CTP HDS;
  • Pārdzīvots papīra deficīts un straujais cenu kāpums izejmateriāliem;
  • Apgūts jauns eksporta tirgus – Francija;
  • Atjaunots laikrakstu drukas tehnoloģiskais parks, nomainot laikrakstu drukas iespiediekārtu SOLNA D400 pret jaudīgo TENSOR T1400;
  • Realizēta jaunās resursu vadības un grāmatvedības programmas Visma Horizon ieviešana;
  • Veiksmīgi turpināts energoefektivitātes projekta realizācija uzņēmumā.

Aiz katra notikuma un veiktajiem darbiem, stāv kāds no mūsu kolēģiem. Pasākumā tika godināti labākie no labākajiem. Atzinības balva šogad tika sadalīta 9. nominācijās.

Vēlreiz sveicam visus nominantus un galvenās balvas ieguvējus!