Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt:

Parakstīts nodoma protokols par jaunas laikrakstu drukas iekārtas iegādi

Jaunumi

Šodien nozīmīga diena - ražošanas vadītājs Imants Klovāns atzīmē uzņēmumā nostrādātos 25 gadus, un uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Visvaldis Trokša paraksta nodoma protokolu par jaunas laikrakstu drukas iekārtas iegādi.

Latvijas lielāko izdevniecību atzinīgi novērtēts, uzņēmums lepojas ar ilggadējo pieredzi un darbinieku profesionālajām zināšanām, kas ļauj klientiem nodrošināt pilna servisa laikrakstu drukas pakalpojumu kopš 1996. gada. "Poligrāfijas grupa Mūkusala" turpina stiprināt pozīcijas laikrakstu drukas pakalpojumā, īstenojot vīziju - kļūt par poligrāfijas nozares līderi Baltijā, kas apkalpo drukātos medijus.